اخبار

نسخه‌ ژاپنی بازی Resident Evil Village چه تفاوت هایی دارد؟

نسخه‌ ژاپنی بازی Resident Evil Village 

چیز عجیبی نیست که در نسخه ژاپنی بازی های مختلف ویدیویی، با سطح کمتری از خشونت روبرو باشیم و همیشه ادیتوری بازی های مختلف در صنعت بازی های ژاپن با سطح خاموش شده ای از صحنه های خشن و به شکلی ترویج دهنده عادی پنداری خون و خونریزی، توحش و به هر شکلی خشونت، جریان داشته است.اکنون نیز در نسخه ژاپنی بازی Resident Evil Village شاهد چنین چیزی هستیم که سطح خشونت بازی به شکل معنی دار و قابل توجهی کاهش یافته است.

به نظر می رسد که مسئولان و متولیان امر در ژاپن از مدت ها قبل آسیب شناسی این سطح از خشونت در بازی ها، فیلم های ویدیویی و موارد مشابه را کارشناسی کرده و با کنترل سطح خشونت در بازی ها، از وارد آمدن آسیب های روحی و روانی به نسل کودک و جوان جامعه ی خویش جلوگیری موثری به عمل آورده اند.

نسخه‌ ژاپنی بازی Resident Evil Village 

کمپانی کپکام این طور اعلام کرده که دو نسخه از Resident Evil Village به صنعت ویدیو گیم کشور ژاپن وارد خواهد شد و این نسخه ها با نسخه غربی این بازی تفاوت های قابل ملاحظه ای در صحنه های خشونت آمیز خواهد داشت و به لحاظی از نظر این صحنه ها به مراتب کمرنگ تر است.

نسخه‌ ژاپنی بازی Resident Evil Village 

در مصاحبه ای که اخیرا به وسیله سازندگان و موسسان این بازی به عمل آمد خوانده بودیم که Resident Evil Village به عنوان نسخه جدید این بازی از صحنه های خاص وحشت آور مملو خواهد بود و دلهره و هیجان بیشتری در این نسخه تجربه خواهد شد. این هیجان و دلهره درست مساوی با صحنه های خشونت آمیز بوده و چیزی که در خصوص نسخه ژاپنی بازی می بینیم، کاملا مغایر با وعده های سازندگان بازی است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *