اخبار

نام جدید بازی کال آف دیوتی 2021

نام جدید بازی کال آف دیوتی 2021

اخبار سری بازی های کال آف دیوتی پایان ندارد و این بار نیز نام جدید بازی کال آف دیوتی سال 2021، خبرساز شده است که البته با چاشنی شایعات نیز همراه شده است. اخیرا در وب سایت ModernWarzone، خبری در این خصوص منتشر شده است که گویا نسخه بعدی بازی Call of Duty با موضوع جنگ جهانی دوم خواهد بود. البته برای آن دسته از افرادی که با خرید گیفت کارت پلی استیشن یا اکانت قانونی، قصد وارد شدن به حوزه این بازی را دارند، نام گذاری آن اهمیت چندانی نخواهد داشت، اما این موضوع که محوریت نسخه جدید بازی با موضوع جنگ جهانی دوم خواهد بود، محل اثر به نظر می رسد.

نام جدید بازی کال آف دیوتی

همان طور که انتظار داریم، نسخه جدید بازی Call of Duty باید در فصل بهار منتشر و عرضه شود، چنان که در سنوات گذشته نیز چنین چیزی را تجربه کرده بودیم. معرفی کال آف دیوتی بلک اوپس کلد وار در سال گذشته نیز با چالش های خاص خود همراه بود و مانند بسیاری از رویدادهای دیگر که تحت تاثیر انتشار ویروس کرونا قرار داشتند، این رویداد نیز از این ماجرا متاثر شد.

در حال حاضر شایعات زیادی در خصوص انتشار نسخه جدید بازی کال آف دیوتی با حال و هوای جدید جنگ جهانی دوم منتشر شده است که البته با توجه به عدم اظهار نظر سازندگان بازی، بعید نیست که تمایل بیشتری به شایعات داشته باشد. همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم وب سایت ModernWarzone در خبری چنین ادعا کرده است که از طریق منابع خود،مطلع شده است که Call of Duty: WWII Vanguard نام احتمالی نسخه ۲۰۲۱ سری کالاف دیوتی خواهد بود. البته در ادامه اعلام شده که این یک اسم داخلی برای بازی جدید است که تیم سازنده برای ساخته خود انتخاب کرده و احتمال دارد نام نهایی متفاوت انتخاب گردد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *