اخبار

رکورد فروش resident evil 8 با 3 میلیون نسخه

رکورد فروش resident evil 8

طبق اعلام استودیو کپکام، سازنده بازی جذاب رزیدنت اویل ویلج، رکورد فروش resident evil 8 با فروش بیش از 3 میلیون نسخه ثبت شده و فروش این بازی توانسته اعداد و ارقام جدیدی را به ثبت برساند. در اخباری که در این خصوص منتشر شده است، شاهد صادر شدن خبر رکورد فروش این بازی هستیم که یک اتفاق خوب برای استودیوی سازنده کپکام بوده و توانسته بر شهرت این بازی نیز بیشتر بیفزاید.

طبق چیزی که در این اطلاعیه آمده است؛ بازی Resident Evil Village تا امروز توانسته چیزی بیش از سه میلیون نسخه در سراسر جهان فروش را پشت سر بگذارد. جالب است بدانید که برای نخستین بار که این بازی در سال 1996 میلادی منتشر شد، موفق گشت تا آمار فروش 100 میلیون نسخه را پشت سر بگذارد. با نگاهی به این آمار و ارقام و علی رغم سپری شدن چیزی نزدیک به 25 سال، همچنان باید نخستین آمار فروش رزیدنت اویل را قابل توجه بدانیم و به نظر می رسد که این بازی همیشه بر مدار موفقیت قرار داشته است.

با رسیدن به 25 سالگی مجموعه رزیدنت اویل، بار دیگری با Re: Verse تولید شده و توانست رکورد فروش فوق العاده ای را رقم بزند. این بازی اکشن آنلاین چند نفره، کاراکترهای بسیار جذابی داشته و برای آن دسته از گیمرهایی که عاشق هیجان هستند، گزینه ای عالی خواهد بود. لازم به ذکر است افرادی که Resident Evil Village را پیش از این خریداری کرده باشند، امکان آن را خواهند داشت تا به شکل کاملا رایگان بازی Re:Verse را نیز دریافت کنند. همین طور برنامه های استودیوی کپکام در خصوص برنامه های اضافه در این مورد نیز قابل توجه است که از میان آن ها می توان به انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness اشاره کرد.

اگر شما نیز علاقه مند به تجربه این بازی هستید، برای خرید گیفت کارت پلی استیشن درگ نکنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *