مقالات

مزایای خرید گیفت کارت بازی های ویدیویی

خرید گیفت کارت

اگر از گیمرهای حرفه ای بپرسید، همگی متفق القول هستند که خرید گیفت کارت بازی های ویدیویی یا اکانت قانونی بازی یا گیفت کارت پلی استیشن حال این که چه بازی و از کدام رده باشد، از خرید سی دی فیزیکی آن، به مراتب بهتر خواهد بود و به حتم مزایای زیادی نیز با خود همراه دارد. حال اگر شما نیز کنجکاو شده اید که ببینید این مزایای قابل توجه خرید اکانت قانونی هر بازی چیست، در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای خرید گیفت کارت بازی های ویدیویی

اگر از گیمرهای این روزها بپرسید، حتما به جای خرید سی دی فیزیکی بازی، به شما توصیه خواهند کرد که از خرید اکانت بازی استفاده کرده و به این شکل از مزایای آن نیز بهره مند شوید. از جمله مزایای خرید اکانت قانونی بازی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. شما دیگر نگران شکستن سی دی یا گم شدن آن نخواهید بود

این مشکلی است که همگی کمابیش با آن روبرو بوده ایم. با شکستن یا گم شدن سی دی بازی که پیش از این خریداری کرده اید، دیگر امکان دسترسی به آن بازی را نخواهید داشت و برای تجربه دوباره آن، باید مجدد سی دی جدید بازی را خریداری کنید. تا به حال چند بار موضوع شکستن یک سی دی فیلم یا بازی برای شما ناراحت کننده بوده است؟ احتمالا در شرایطی نیز مجبور به خرید دوباره آن سی دی شده یا باید به طور کلی قید آن را می زدید. اما با خرید اکانت قانونی یک بازی، دیگر نیاز به تهیه سی دی آن نبوده و بالطبع مشکلات مربوط به آن را نیز تجربه نخواهید کرد. این درست مانند آن است که به جای خرید سی دی یک فیلم سینمایی، آن را دانلود کرده و روی هارد و حافظه دستگاه خود در اختیار داشته باشد. با این همه باز خرید اکانت قانونی یک پله جلوتر است، زیرا امکان پاک شدن یا به هر شکلی معیوب شدن فایل فیلم سینمایی روی سیستم یا حافظه فلش یو اس بی شما وجود دارد، اما چنین ریسکی را در خصوص اکانت قانونی نخواهیم داشت.

 

خرید گیفت کارت

 

2. تنها با داشتن اکانت، در هر جایی می توانید از آن استفاده کنید

زمانی که نسبت به خرید اکانت قانونی اقدام می کنید، دیگر نیازمند حمل چیزی به عنوان سی دی برای لذت بردن از تجربه بازی نخواهید بود و داشتن اکانت برای شما کفایت خواهد کرد تا در هر موقعیت مکانی و هر جایی از این بازی لذت ببرید. به این ترتیب دیگر وابسته به موقعیت مکانی خاصی نبوده و می توانید از این اکانت قانونی در سفر، در منزل دوست یا آشنای خود و … استفاده کرده و از وابستگی به موقعیت مکانی و زمانی، فارغ باشید.

3.  این اکانت دائمی و مادام العمر است و نیاز به تمدید و تجدید آن نخواهد بود

اکانت قانونی بازی، کاملا مادام العمر و دائمی بوده و نیازی نیست که برای ادامه تجربه بازی، دوباره اکانت خریداری کرده یا آن را به هر شکلی تمدید و تجدید نمایید. این مشکلی است که غالبا با سی دی های بازی های مختلف داریم و مشخص نیست که تا چه وقت سی دی به لحاظ فیزیکی سلامت خواهد بود. گاهی اوقات مجبور خواهیم شد که برای یک بازی خاص، چندین بار سی دی آن را خریداری کنیم و این به هیچ وجه جالب نیست. اما با خرید اکانت قانونی بازی های، این امکان وجود خواهد داشت که بدون نیاز به خرید سی دی، بارها و بارها و به طور کلی تا زمانی که مایل هستیم، به لذت بردن از آن بازی پرداخته و هیچ مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.

 

خرید گیفت کارت

 

کلام آخر

شما چه مزایای دیگری از خرید اکانت قانونی می شناسید که در بالا به آن ها اشاره نشده باشد؟ این موارد را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران وبلاگ افرا گیفت به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *