مقالات

سه بازی جدید از The Medium به بازار می آیند

بازی جدید از The Medium

اگر به بازی های ویدیویی علاقه مند هستید، خبر خوب برای شما داریم که به زودی سه بازی جدید از The Medium به بازار بازی های ویدیویی معرفی خواهند شد. این بازی ها در ژانر وحشت هستند و برای علاقه مندان به این سبک، خبر خوبی داریم که می توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن، از هم اکنون برای تجربه سه بازی جدید از The Medium برنامه ریزی داشته باشند.

سازنده بازی The Medium، یعنی بلوبر تیم، به طور کلی در ساخت بازی های در ژانر وحشت تبحر زیادی داشته و سابقه محصولات آن نیز چنین چیزی را نشان می دهد. از این رده بازی ها، بازی های ویدیویی Blair Witch، Layers of Fear و … را نیز به خاطر داریم. جالب است بدانید که احتمال دارد بازی Silent Hill که بر پایه فیلم سینمایی بسیار دلهره آور و البته مشمئز کننده ای، ساخته شده بود نیز در رده ساخته های جدید این استودیو بازی ساز، قرار بگیرد.

سه بازی جدید از The Medium

اگر چه هنوز اطلاعات دقیقی از بازی هایی که احتمالا توسط این استودیو بازی ساز لهستانی منتشر خواهد شد، در دست نیست؛ اما گزارشات و اخبار به بیرون درز پیدا کرده حاکی از آن است که با حداقل سه بازی ترسناک جدید روبرو خواهیم بود که تامین بودجه و سرمایه گذاری آن نیز به طور کامل انجام شده است.

البته آن قدرها نیز ناامیدکننده نیست و می توانیم برخی از اخبار درز پیدا کرده در خصوص این بازی ها را دنبال کنیم. به طور مثال اسم رمز H2O احتمالا مربوط به یک بازی است که باید با بازی Layers of Fear در ارتباط باشد. در این خصوص آورده شده است: “موفقیت سری بازی های Layers of Fear یا لایه های ترس و علاقه کاربران به ساخت یک سری جدید از این بازی، تیم بلوبر را متقاعد ساخته است که یک نسخه دیگر از این بازی را ساخته و به بازار عرضه کند.”

” H2O یک بازی ترسناک و در سبک مخفی کاری است که با هدف ارائه یک بازی کاملا تازه و با ارزش های جدید ساخته م یشود. تلفیق دو سبک ترسناک و پنهان کاری، دو وجه مهم گیم پلی این بازی از دید بازیکن، یعنی سطح بالایی از حس هیجان و یک روایت داستانی جذاب و یونیک را با هم آمیخته می سازند. هدف اصلی تیم طراحان این بازی، ساخت دنیایی است که در عین تازگی، براساس ایده های اصیل Layers of Fear بنا شود.”

اما بازی بعدی اسم رمز Black را دارد و در آن به دنیا و دوران قرون وسطی خواهیم رفت. عجیب است اما قرار خواهد بود که در دوران قرون وسطی در فضای این بازی با دشمنان فضایی جنگیده و تجربه متفاوتی داشته باشیم. سبک درگیری ها در این بازی، درگیری های نزدیک و تن به تن بوده و همین هیجان آن را افزایش می دهد.

بازی سوم، نام Dum Spiro را با خود یدک می کشد و احتمال زیادی وجود دارد که هنگام عرضه، نام این بازی تغییر کرده و آن را با عنوان دیگری بشناسیم. بازی Dum Spiro به دوران جنگ جهانی دوم رفته و با پسر جوانی در آن آشنا خواهیم شد که در یک زندان لهستانی اسیر است. در این بازی هدف نجات جان خواهر این شخصیت اصلی دنبال می شود.

در خصوص این بازی آورده شده است: ” اگرچه این بازی در منظر اول از نگاه یک شخصیت در داستان بازی ارائه می شود، اما در واقعیت هدف حقیقی و ویژگی متمایز کننده این بازی، به نوعی شکستن دیوار پنجم است. این اصطلاح به طور معمول در نمایشنامه هاو به روایت وقایع گذشته‌ شخصیت داستان، از زبان خود و مستقیما خطاب به مخاطبان نسبت داده شده که خارج از چارچوب نمایش به حساب می آید. این سبک به طور کلی بازیکن را از تاریخچه‌ داستان شده جدا ساخته و او را در جایگاه مخاطب قرار خواهد داد.”

سخن پایانی

باید منتظر ماند و دید این استودیوی بازی ساز، تا چه اندازه می توان در ساخت این بازی های در ژانر وحشت موفق بوده و چه سهمی از بازار گیمرها را با ارائه این نسخه های جدید از محصولات خود، به دست بیاورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *