اخبار

آپدیت جدید پلی استیشن 4 با محوریت پشتیبانی Share Play از PS5

آپدیت جدید پلی استیشن 4

آپدیت 8.50 پلی استیشن 4 برای دانلود در دسترس قرار گرفته و در این آپدیت با حذف قسمت موسوم به Communities، ویژگی  Share Play بین پلتفرم های مختلف فعال شده است. این کنسول بازی با به دست آوردن آپدیت جدید خود که باید آن را به شکلی آپدیتی بزرگ نیز بدانیم، به یک آپدیت دیگه در نسخه 8.50 نیز مجهز شد. به این ترتیب آن دسته از گیمرهایی که این کنسول بازی را انتخاب کرده اند، می توانند از این آپدیت ها بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که این آپدیت ها دارای حجمی نزدیک به 481.7 مگابایت بوده و به تمامی کاربران این کنسول بازی توصیه می شود که برای به دست آوردن امکانات جدید پلی استیشن 4، حتما این به روز رسانی را دانلود کرده و نصب نمایند. به ویژه این موضوع برای قسمت چند نفره بازی ها علی رغم خرید انواع گیفت کارت بسیار مهم و کاربردی خواهد بود.

 فهرست تغییرات اعمال‌ شده در آپدیت 8.50 پلی استیشن 4

برترین تغییرات

  • بازیکنان پلی استیشن 4 اکنون قادر خواهند بود که در بخش پارتی با استفاده از Share Play با بازیکنان پلی استیشن 5 بازی کنند.
  • کاربران در قسمت پیام ها (Messages) این امکان را خواهند داشت تا اعلان های هر کدام از گروه ‌هایی را که در آن عضو هستند، خاموش یا روشن کنند. همین طور در صفحه ی مربوط به گروه ها(Groups) با باز کردن منوی Options می ‌توان نوتیفیکیشن‌ها را خاموش کرد.

سایر موارد

  • در صفحه‌ Game Session کاربر با استفاده از گزینه‌ Request to Join این امکان را خواهد داشت تا از صاحب Session درخواست کند که به بازی آن‌ ها اضافه شود. از طرفی صاحب Session با فرستادن درخواست اضافه شدن به بازیکن می ‌تواند او را به بازی خود دعوت کند.
  • زمانی‌که بازیکن مشغول تجربه‌ی یک بازی مخفی (Hidden) است، دیگر بازیکنان قادر نخواهند بود که او در حال بازی کردن ببینند.
  • وقتی که کاربر هارد اکسترنال خود را به کنسول متصل می سازد، فرمت فایل آن آپدیت خواهد شد. پس از این به‌روزرسانی، کاربر دیگر قادر نخواهد بود از هارد خود روی پلی استیشن 4 با نسخه‌ ی قدیمی ‌تر سیستم‌عامل استفاده کند.
  • حذف بخش Communities از رابط کاربری
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *